Hizmet Verdiğimiz Alanlar

BVA Danışmanlık; yüksek motivasyon, iş disiplini ve teknik yeterlilik altyapısına sahip kadrosuyla Sistem Analizi Danışmanlığı, IT Proje Danışmanlığı ve ERP Danışmanlığı hizmeti sağlayan profesyonellerden oluşmaktadır.

İLETİŞİM
BVA Danışmanlık

Ana Hizmet Alanlarımız

İşi uzmanına bırakın.

 

Sistem Analizi Danışmanlığı

İşletmelerin performanslarını arttırmak amacıyla; mevcut sistemlerin daha iyi tasarlanması, uygulamada olan sistemlerin analiz edilmesi, düzenlenip geliştirilmesi, stabil ve birbirine entegre olarak çalışması için sağladığımız hizmettir.

 

IT Proje Danışmanlığı

Yazılım geliştirme girişimlerinizi doğru bir geliştirme yaşam döngüsü seçerek, gerçekçi planlar oluşturarak ve projenin her aşamasında ekibinizi etkili bir şekilde yöneterek inşa edebilmeniz için sağladığımız hizmettir.

 

ERP Danışmanlığı

İşletmenizin müşteri ilişkileri, satınalma, satış, finans, stok yönetimi, üretim, muhasebe gibi tüm iş süreçlerini bütünleşik bir veri havuzu sistemiyle yönetmenizi sağlayan geniş kapsamlı ve modüler yapıya sahip bir yazılım hizmetidir.

ERP Kapsamındaki Hizmetler

İşletminizi bir adım daha yukarı taşıyın!

 

FİNANS YÖNETİMİ

Muhasebe ve Finans yönetimi uygulamalarıyla faaliyet gösterdiğiniz sektörün gereksinimlerine hızlı ve pratik bir şekilde yanıt verebilir, teknolojik ve ekonomik olarak işletmenizin gelişimini sağlayabilirsiniz.

 

MALZEME YÖNETİMİ

Malzeme yönetimi uygulamalarıyla malzeme giriş-çıkış işlemleri, kalite kontrol, mal kabul, depolama, barkodlama, transfer işlemleri, ürün iadesi ve çok daha fazlasını hızlı ve doğru bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

TEDARİK YÖNETİMİ

Tedarik yönetimi uygulamalarıyla para, malzeme ve bilgi akışını çok yönlü olarak izleyebilir, tedarik sürecinizi satış ve malzeme yönetimi uygulamalarıyla entegre olarak yönetebilirsiniz.

 

SATIŞ YÖNETİMİ

Satış yönetimi uygulamalarıyla geleneksel yöntemlerin dezavantajlarından kurtulup, tamamen entegre bir yapı ile mekan ve cihazdan bağımsız olarak her koşulda çalışabilen bir satış yönetimine sahip olabilirsiniz.

 

ÜRETİM YÖNETİMİ

Üretim yönetimi uygulamalarıyla planlama, proje yönetimi, tedarik zinciri gibi tüm süreçlerin gerçek zamanlı izlenebilir olmasını sağlayabilir ve farklı üretim süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ

Müşteri yönetimi uygulamalarıyla kurumsal bir işletmenin olmazsa olmazı "müşteri memnuniyetini"ni en üst seviyeye taşıyabilir, müşteri ilişkilerinizi işletmenize göre düzenleyebilirsiniz.

 

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

İnsan kaynakları yönetimi uygulamalarıyla tüm İK süreçlerinizi hem mobil hem de web ortamında sade ve pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

BÜTÇE YÖNETİMİ

Bütçe yönetimi uygulamalarıyla bütçenizi belirlemenin çok ötesinde farklı bütçe senaryoları deneyebilir, geleceğe yönelik bütçe planı yapabilir ve maliyetlerinizi ayrıntılı ve anlık olarak izleyebilirsiniz.

 

DIŞ TİCARET YÖNETİMİ

Dış ticaret yönetimi uygulamalarıyla ihracat ve ithalat kapsamındaki tüm işlemlerinizin takip ve kontrolünü sağlayabilir, gümrüğe dayalı işlemlerinizi detaylı ve anlık olarak raporlayabilirsiniz.

 

KALİTE YÖNETİMİ

Kalite yönetimi uygulamalarıyla güvenli ve denetime dayalı bir üretim sürecine sahip olabilir, mevcut süreçlerinizi analiz ederek iyileştirebilirsiniz.

 

BAKIM YÖNETİMİ

Bakım yönetimi uygulamalarıyla işletmenizin bakım ve bakıma bağlı maliyetlerini takip edilebilir, bakım süreçlerinizin performansını izleyebilir ve bu maliyetleri optimize edebilirsiniz.

 

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Satış sonrası hizmet kapsamındaki uygulamalarla; müşteri bilgileri, müşteri talepleri, onarımda olan ve iade edilen ürünler ile tüm bu süreçleri entegre olarak izleyebilir ve büyük oranda zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

İŞ ZEKASI

İş zekası uygulamalarıyla işletmenizin sahip olduğu karmaşık verileri anlamlı ve kullanılabilir hale getirebilir, karar verme sürecini kısaltarak riskinizi azaltabilir ve daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

 

E-TİCARET YÖNETİMİ

E-Ticaret yönetimi uygulamalarıyla iş ortaklarınız ve partnerlerinizle beraber yürüttüğünüz iş ve süreçleri tek bir platformdan yönetebilir; üretim, satış ve pazarlama işlemlerinizi optimize edebilirsiniz.

 

CLOUD ERP

Cloud ERP uygulamalarıyla işletmenize ait verileri fiziksel makinelerde tutmak yerine size özel veri merkezlerinde ya da Cloud sistemlerimizde tutabilir, verilerinizi daha güvenli ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bilgi Sistemleri ve E-Dönüşüm alanlarında her türlü danışmanlık ve destek hizmetleri için bizimle iletişime geçin!